Aikuisbaletin oppilaita.

Studio Barre: (1. kerros)                                     Studio Pavlova: (3. kerros)

 

Maanantai:                                                             Maanantai:

 

16:00-17:30 Pro2 baletti AL                                16:15-17:30 Pro1 Baletti AAH

17:30-18:05 esibaletti, 3-4v. HJ                          17:30-18:30 7-9v. baletti AAH

18:05-18:50 esibaletti 5-6v HJ                           18:30-19:45 aik. baletti, alkeet AAH

18:50-19:50 Pro3 nyky JP

19:50-20:50 Pro4 nyky JP

 

Tiistai                                                                     Tiistai

15:00-16:00 Pro1 extra VG                                 16:15-17:45 Pro3 baletti VG

17:00-18:30 Pro2 baletti AL                               17:45-19:15 Pro4 baletti VG

18:30-20:00 aik. baletti, perustaso AL             19:15-20:15 Pro4 repertuaari VG

 

Keskiviikko                                                            Keskiviikko

9:00-10:30 aik. baletti, jatkotaso JK                 16:15-17:30 Pro1 baletti AAH

17:10-17:45 esibaletti, 3-4v. HJ                         17:45-18:45 7-9v. Baletti AAH

17:45-18:30 esibaletti 5-6v. HJ                          18:45-20:15 aik. baletti, jatkotaso AAH

18:30-20:00 Pro3 baletti JK

 

Torstai                                                                   Torstai     

14:30-15:30 Senioribaletti LK                            15:45-17:15 Pro2 baletti LK

15:30-16:30 Pro1 extra VG                                 17:15-18:45 Pro3 baletti VG

16:30-18:00 Pro4 baletti JK                               18:45-19:15 Pro3 repertuaari VG

18:00-18:45 Pro4 repertuaari JK

18:45-20:15 aik. baletti, perus/jatko JK

 

Perjantai                                                               Perjantai

9:00-10:30 aik. baletti, jatko JK                        16:45-18:00 Pro1 baletti AAH

15:30-16:45 Pro2 repertuaari JK

16:45-18:15 Pro4 baletti JK

18:30-20:00 aik. varpaat/rep. jatko JK

 

Lauantai                                                              Lauantai 

10:15-11:45 Pro3 baletti VG                            10:15-11:45 Pro2 baletti LK

11:45-12:30 Pro3 repertuaari VG                    12:00-13:30 aik. baletti, perustaso LK

12:30-13:45 Pro1 baletti VG                            13:30-14:00 kärkitossutyöskentely LK

 

Aleksanterin teatterissa, iso balettisali:

16:00-17:30 Pro4 baletti JK

17:30-19:00 Pro4 repertuaari JK

 

Sunnuntai                                                          Sunnuntai

12:00-13:30 Pro4 baletti VG                           14:00-15:15 aik. baletti, alkeet HJ

13:30-14:15 Pro4 repertuaari VG

14:15-15:15 Pro1 extra VG

 

Opettajat: 

AAH= Anne-Marie Ahola-Hiitola, AL= Anu Lindéll, LK= Leena Kalk, HJ= Henna Julin, VG= Victoria Golubeva, JK= Juha Kirjonen, JP= Johan Pakkanen.